پذیرش شکایت النصر از پرسپولیس محال است

0
79پذیرش شکایت النصر از پرسپولیس محال است

یک خبرنگار عربستانی اعلام کرد با اطلاعاتی که در اختیار دارد، شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا رد می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، «جاسم الحربی» خبرنگار عربستانی اعتراف کرد که قبول شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس در پی حذف از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از سوی AFC غیر ممکن است.

الحربی گفت: «اطلاعاتی از کنفدراسیون فوتبال آسیا دارم که پذیرش شکایت النصر از پرسپولیس غیر ممکن است. باید فکر قبول اعتراض و شکایت النصر را کنار بگذاریم. کاری که النصر در لیگ قهرمانان آسیا کرد مستحق سپاسگزاری است ولی از این رقابت ها کنار رفت. اگر مسئله ای بود باشگاه السد قطر قبل از النصر شکایت می کرد.»

به گزارش خبرنگار مهر، شکایت باشگاه النصر عربستان به بهانه استفاده پرسپولیس از بازیکنانی است که در نقل و انتقالات تابستانی به خدمت گرفته. النصری ها مدعی شده اند این خریدها زمانی رخ داده که پرسپولیس به دلیل شکایت «برانکو ایوانکوویچ» از نقل و انتقالات محروم بوده است اما مدارک و مستندات نشان می دهد نماینده ایران قبل از محرومیت اقدام به ثبت قرارداد نفرات جدید خود کرده است.نوشته پذیرش شکایت النصر از پرسپولیس محال است اولین بار در خبرگزاری مهر پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید