پزشکان گفتند ۴ هفته روی تشک نروم

0
44

به گزارش وانانیوز، 

کامران قاسم‌پور درخصوص حاشیه‌هایی که در مورد آسیب دیدگی اخیرش و عدم حضور در مرحله پایانی لیگ کشتی ایجاد شده، اظهار داشت: ۵-۶ روز پیش در جویبار مشغول تمرین بودم که در حین زیرگیری پایم جا ماند. این همان زانویی است که پیش از مسابقات امیدهای جهان درگیر مصدومیتش بودم و چند پزشک توصیه جراحی داشتند. بعد از مسابقات امیدهای جهان، پزشک معاینه‌ام کرد و گفت نیازی به جراحی نیست و تمرینات ویژه‌ای برایم در نظر گرفت.

وی ادامه داد: در تمرین اخیر دوباره از همان ناحیه آسیب دیدم و چند پزشک پایم را دیدند. از جمله دکتر کیهانی که عکس زانویم را دید و تجویز پزشکان این بود که ۴ هفته روی تشک نروم و کار درمانی را دنبال کنم.

قاسم‌پور در خصوص اینکه برخی مدعی شده‌اند آسیب دیدگی‌اش بهانه است و قصد حضور در مرحله پایانی لیگ برتر را ندارد، گفت: در دور رفت که کمتر ملی پوشی روی تشک رفت، در فاصله چند روزه بعد از جهانی نروژ برای تیمم کشتی گرفتم چون تیم به من احتیاج داشت. الان هم مدارک پزشکی و عکس زانو و تشخیص پزشکان هم موجود است. احتمال پارگی رباط وجود دارد. قطعا ۴-۵ هفته کشتی نگرفتن خیلی بهتر از این است که ریسک کرده و روی تشک رباط پاره کنم. پزشک گفته باید زانویم را تقویت کنم.

 مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد روز ۱۸ آذر برگزار می‌شود. تیم صنایع که با کامران قاسم‌پور قرارداد بسته بود در نیمه نهایی به مصاف دانشگاه آزاد می‌رود.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید