پنالتی پرسپولیس به اشتباه گرفته شد/ دو نیمه متفاوت داشتیم

0
53پنالتی پرسپولیس به اشتباه گرفته شد/ دو نیمه متفاوت داشتیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت گفت: فکر می کنم داور در اعلام پنالتی به سود پرسپولیس مرتکب اشتباه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز سوم از هفته دوم بیستمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر عصر امروز شنبه با دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که این بازی با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. سیامک نعمتی (۴۳ – پنالتی) برای پرسپولیس گل زد.

سیروس پورموسوی پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: ما دو نیمه متفاوت داشتیم. در نیمه اول بازیکنان ما در حد خودشان نبودند اما در نیمه دوم خصوصاً در دقایق پایانی با ورود جوانان جویای نام اختیار بازی را در دست گرفتیم و شرایط تیم ما بهتر شد و موقعیت‌هایی را هم به دست آوردیم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم پنالتی که برای پرسپولیس گرفته شد درست نبود. اگر این‌طور باشد و آقای اکبریان اشتباه تصمیم گرفته باشد یک امتیاز با ارزش را از ما گرفته است.

پورموسوی در مورد برگزاری بازی در این شرایط گفت: فکر می‌کنم سازمان لیگ فقط می‌خواست این بازی را برگزار کند. از روز گذشته بارندگی بوده و اگر به فکر سلامتی بازیکنان بودیم نباید این بازی را برگزار می‌کردیم. نیمه اول برای ما خوزستانی‌ها که در این شرایط بازی نکرده بودیم سخت بود.نوشته پنالتی پرسپولیس به اشتباه گرفته شد/ دو نیمه متفاوت داشتیم اولین بار در خبرگزاری مهر پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید