پولادگر به عنوان نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا انتخاب شد

0
18

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مجمع انتخاباتی اتحادیه تکواندو آسیا صبح امروز (یکشنبه – ۱۸ مهرماه) با حضور اعضای ATU به صورت آنلاین برگزار شد.

برای ریاست اتحادیه تکواندو آسیا، “کی سوک لی” تنها کاندید بود که از سال ۲۰۱۳ ریاست را برعهده دارد و برای ۴ سال دیگر در این پست باقی ماند.

سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان، افتخار احمد تبسم از پاکستان، گک ترونگ از ویتنام، ابوبکر عبداللطیف کی کردی از عربستان، محمد عبدالله مناصر از یمن و جین بنگ یانگ از کره‌جنوبی کاندیدای انتخاباتی به منظور نایب رئیسی اتحادیه تکواندو آسیا بودند.

با رای اعضاء مجمع، پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو ایران به مدت ۴ سال دیگر به عنوان نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا انتخاب شد.

طبق اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی هر رئیسی تنها به مدت سه دوره پیاپی یا سه دوره در ادوار مختلف می‌تواند مسئولیت ریاست یک فدراسیون را برعهده داشته باشد، مگر اینکه بعد از سه دوره ریاست یک فدراسیون، کاندیدا یا رئیس فدراسیون مسئولیت اجرایی در فدراسیون جهانی یا فدراسیون و اتحادیه‌های آسیایی داشته باشد. 

پولادگر با انتخاب به عنوان نایب رئیس اتحادیه تکواندو آسیا حالا دیگر با وجود ۵ دوره ریاست فدراسیون تکواندو مشکلی برای ثبت‌نام در دوره جدید انتخابات این فدراسیون نخواهد داشت.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید