پومسه قهرمانی جهان| حذف حاتمی در روزی که سلحشوری نقره‌ای شد

0
70

به گزارش وانانیوز، 

 دوازدهمین دوره رقابت‌های پومسه قهرمانی جهان به میزبانی شهر «گویانگ» کشور کره جنوبی با حضور ۷۶۰ ورزشکار از ۶۳ کشور، در حال برگزاری است. 

یکشنبه چهارم اردیبهشت ماه و در روز پایانی، محمد تقی حاتمی در رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال، در گروه B رقابت‌ها با حضور ۱۲ نفر قرار داشت که در نهایت به جمع ۸ نفر نهایی صعود کرد. نماینده پومسه کشورمان با کسب  ۷.۵۲ امتیاز و امتیاز کمتر نسبت به نماینده آمریکا از دور مسابقات کنار رفت.

در روز پایانی مسابقات، مرجان سلحشوری توانست با حضور در فینال رده سنی زیر ۳۰ سال، مدال ارزشمند نقره را از آن خود کند. سلحشوری در شلوغ‌ترین گروه کل مسابقات با حضور ۴۸ نفر قرار داشت و در دور اول با قرعه استراحت مواجه شد. او در گام‌ اول ماتشیچ نماینده کرواسی  را از پیش روی برداشت و در دیدار بعدی یکی از اصلی ترین رقبای خود یعنی هونگ نماینده ویتنام را با ۷/۴۸ امتیاز شکست داد.

نماینده کشورمان در دیدار برابر نماینده مکزیک قهرمان دور قبلی مسابقات با ۷/۴۵ امتیاز پیروز شد و در مرحله نیمه نهایی با کسب ۷.۴۶ امتیاز برابر کارین ریل نماینده آمریکا به فینال رسید. سلحشوری در فینال برابر ایوا ساندرسن نماینده دانمارک ۷.۵۴ امتیاز به دست آورد و نهایتا به مدال نقره بسنده کرد.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید