چرا تیم‌های سری A نسبت به خرید سوارس بی‌میل هستند؟

0
23

به گزارش وانانیوز، 

لوئیس سوارس به چند باشگاه مختلف در سری A پیشنهاد شده است اما به نظر نمی‌رسد که هیچ یک از آنها نسبت به خرید این بازیکن تمایل داشته باشند که این موضوع می‌تواند دو دلیل داشته باشد.

لوئیس سوارس پس از دو فصل بازی در اتلتیکومادرید، باید این تیم را ترک کند چرا که روخی بلانکو تمایلی به تمدید قراردادش نشان نداد. چندی پیش شایعه بازگشت او به آمریکای جنوبی شنیده شد اما گویا خود او تصور می‌کند که حتی با ۳۵ سال می‌تواند در سطح اول اروپا بازی کند؛ به همین دلیل مدیربرنامه‌هایش او را به چند باشگاه ایتالیایی پیشنهاد داده است که تیم‌های آتالانتا، فیورنتینا و یوونتوس هم جزو آنها بوده‌اند اما به نظر می‌رسد که ایتالیایی‌ها تمایلی به جذب او ندارند و سایت فوتبال ایتالیا هم ماجرای رسوایی تقلب بازیکن سابق بارسلونا در ایتالیا را مرتبط با این موضوع می‌داند.

سوارس قبل از پیوستن به اتلتیکومادرید در تابستان سال ۲۰۲۰، در آستانه پیوستن به یوونتوس بود. او برای ملحق شدن به بانوی پیر می‌بایست گذرنامه ایتالیایی می‌گرفت تا سهمیه بازیکنان غیراروپایی یووه را اشغال نکند. در واقع سوارس به سبب همسرش که تابعیت ایتالیا را داشت، می‌توانست برای گرفتن گذرنامه ایتالیا اقدام کند اما لازم بود یک سری مراحل اداری از جمله قبولی در آزمون زبان ایتالیایی را پشت سر بگذارد که همین مورد او را به دردسر انداخت. سوارس این آزمون را با تقلب و به لطف کمک مسئولان دانشگاه بین‌المللی شهر پروجا که جواب‌ها را در اختیارش قرار داده بودند، پشت سر گذاشت. از شانس بد او این موضوع توسط رسانه‌های ایتالیایی افشا و سبب شد که سوارس قید بازی در یوونتوس را بزند.

اگرچه پیگیری‌های قضایی برای رسیدگی به این تخلف سوارس نتیجه نداشت و او و باشگاه یوونتوس از هرگونه تخلفی تبرئه شدند اما به نظر می‌رسد که این ماجرا روی ذهنیت مسئولان باشگاه‌های ایتالیایی تأثیر منفی گذاشته است و به همین دلیل هم هیچ یک از آنها قدمی محکم برای جذب مهاجم اروگوئه‌ای برنداشته‌اند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید