کاپیتان پرسپولیس در سپاهان!!

0
221

کاپیتان پرسپولیس در سپاهان!!

امید عالیشاه از پرسپولیس کنار گذاشته شده و به احتمال زیاد نیم فصل راهی سپاهان خواهد شد

دو کاپیتان پرسپولیس در لیست خروجی کالدرون؟

گابریل کالدرون پس از بازی با نساجی لیست نهایی خود را در اختیار محمدحسن انصاری فرد قرار می دهد تا مدیرعامل باشگاه نسبت به فسخ قرارداد بازیکنان مازاد این تیم تصمیم گیری کند. این لیست طی روزهای گذشته به یک جنجال واقعی تبدیل شد. بعضی اعتقاد داشتند کالدرون روی نام یکسری بازیکن نامدار خط کشیده و همین امر، حساسیت های زیادی در پی داشت. با این حال، برخلاف تصوراتی که وجود داشت و البته تکذیبیه های پیاپی از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس، مشخص شد کالدرون روی نام چند بازیکن خط قرمز کشیده و آنها را در نیم فصل دوم در جمع سرخپوشان نمی بینیم.
امیر روستایی، مهاجمی که قرار بود آقای گلی در لیگ برتر را با پیراهن پرسپولیس تجربه کند. او جزو اولین نفراتی است که از این تیم جدا خواهد شد. امیر در اولین بازی فصل مقابل پارس جنوبی به میدان رفته بود اما کالدرون اعتقاد دارد از لحاظ فنی ضعیف بوده و نمی تواند به پرسپولیس کمکی کند. شاید روستایی به تیم سابق خود یعنی پیکان برگردد. نفر دوم، محمدامین اسدی است. این بازیکن بنا به تشخیص کالدرون مدت ها است که در محل تمرین سرخپوشان حاضر نمی شود و قطعا از پرسپولیس جدا خواهد شد. اسدی بازیکنی بود که برانکو می گفت روزی جانشین علی علیپور می شود اما این اتفاق هرگز رخ نداد.
نفر بعدی، آدام همتی است. بازیکنی که به عقیده خیلی ها به واسطه رابطه فامیلی با سعید راد ستاره سینما و تلویزیون ایران به شهرت رسید اما هرگز به یک ستاره تاثیرگذار در این تیم تبدیل نشد. جدایی او کاملا قابل حدس است.

حالا دو نام دیگر، جالب و هیجان انگیز است. دو نامی که فقط و فقط در حد شایعه است اما هنوز واکنش خود این بازیکنان را به همراه نداشته است.

حسین ماهینی ماه ها است که فقط همراه تیم تمرین می کند اما دیگر به میدان نمی رود. ماهینی در دو دیدار مقابل سپاهان و شهرخودرو برای دقایقی از کالدرون فرصت بازی گرفت اما در آخرین ثانیه ها که تیم نیاز به روحیه و تمرکز داشت، با اشتباهات تاکتیکی خود، تمرکز تیمش را به هم ریخت تا پرسپولیس در هر دو دیدار شکست را بپذیرد. از آن به بعد ماهینی را دیگر در بازی های پرسپولیس ندیدیم و به عنوان یک کاپیتان، به نیمکت ذخیره ها دوخته شد.
آخرین نفر هم احتمالا امید عالیشاه است. دیگر کاپیتان پرسپولیس که مشخص نشد چرا بعد از درگیری با سیامک نعمتی از ترکیب تیمش کنار گذاشته شد؟ در روزهای اخیر خبر پیشنهاد سپاهان به عالیشاه به گوش رسید و باید دید که آیا این اتفاق در نهایت خواهد افتاد یا خیر؟

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

منبع خبر : سیمرغ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید