کچلی ناگهانی “بهاره رهنما” در لایو همه را شوکه کرد/ ویدئو

0
52

بهاره رهنما، بازیگر مطرح و پرحاشیه ایرانی در اینستاگرامش لایوی را از خود با موهای از ته تراشیده منتشر کرد که باعث شوکه شدن همه شد.

تصویری از بهاره رهنما در کودکی منتشر شد که برای کاربران قابل باور نیست.

به گزارش وقت صبح، عکسی جالب و دیده نشدهاز دوران کودکی بهاره رهنما همسر قبلی پیمان قاسمخانی در فضای مجازی منتشر شد که شر و شور از چشمانش می بارد.

چهره "بهاره رهنما" در کودکی همه را مات و مبهوت کرد/ عکس

علت طلاق بهاره رهنما از پیمان قاسمخانی:

بهاره رهنما با انتشار متنی در اینستاگرامش دلیل جدایی اش از پیمان قاسمخانی را فاش کرد.

او نوشت:

«دوستای عزیزم آقای پیمان قاسم خانی از مهمترین و عزیزترین ادم های عمر من و پدر فرزند خوبم پریاست، قسمتون میدم به ابروی حضرت زهرا که ما رو قضاوت نکنید، نه خیانتی در کار بوده نه مسئله ای از این دست ،اگر دو نفر باهم تفاهم ندارند و می خوان سالم و واقعی زندگی کنن دلیل نداره کسی به هیچکدومشون تهمت بزنه!»

بهاره رهنما همچنین در مصاحبه دیگری اعلام کرد که پیمان قاسم خانی قدیمی ترین دوست زندگی من است و ما ۲۵ سال است که باهم دوست هستم و ادامه پیدا نکردن زندگی مشترک مان دلیل بر این نمی شود که دوستی چندین ساله مون لطمه بخورد.

بهاره رهنما هیچ وقت در مورد اینکه چرا او و پیمان قاسم خانی از هم جدا شدند؟ و علت این کار چی بود؟ نگفته است. همچنین او بر خلاف خیلی از خانم ها ، بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی هیچ وقت در مورد او بد نگفته و همیشه به خوبی از او یاد کرده است.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید