کیفیت بازی ما در چمن طبیعی بالا می‌رود/ در قرعه‌کشی جزو بدشانس‌‌ها هستیم

0
48

به گزارش وانانیوز، 

محمد ربیعی پس از پیروزی مس رفسنجان مقابل نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت:‌ اگر قرار بود این بازی در سرچشمه برگزار شود هر دو تیم ضرر می‌کردند،‌چون حتما بازی عقب می‌افتاد. در مجموع برگزاری این بازی میسر نمی‌شد جز درک صحیح در سطح استان و مسئولان گل گهر.

وی در خصوص مسائل فنی بازی گفت: در نیمه اول و ۲۰ دقیقه اول با پرس بالا و فشار زیاد به گل نرسیدیم، اما در ادامه گل هم زدیم و ۱۵ دقیقه پایانی را نفتی ها بهتر بودند. البته در نیمه دوم برنامه هایمان بهتر اجرا شد و به برتری رسیدیم. نفت هم تیم خوبی است و منصوریان یکی از با معرفت‌ترین ها در فوتبال است و ارادت زیادی به او دارم.

سرمربی مس رفسنجان در خصوص جام حذفی گفت: تیم ما در قرعه‌ها جزو بدشانس‌ها است و امسال هم در جام حذفی در تبریز بازی کردیم و حالا به پدیده خورده ایم. البته حالا که به جمع ۱۶ تیم برتر رسیده ایم، قطعا جام حذفی را هم جدی تر خواهیم گرفت.

ربیعی در مورد کیفیت بازی تیمش عنوان کرد: طبق اذعان کارشناسان بهترین بازی هفته قبل بین مس و گل گهر بود. موقعیت زیادی ایجاد شد و بازی کیفت بالایی داشت. من مربی‌ای نیستم که از نداشته هایمان صحبت کنم، اما اگر در زمین چمن طبیعی بازی کنیم، قطعا بهتر خواهیم شد. ما در رفسنجان زمین تمرین نداریم و این را به جرات می‌گویم که در ۶۰ روز اخیر، ۴۵ روز در سرچشمه بودیم. امیدوارم روزی مس رفسنجان هم امکانات گل گهر مثل زمین، تمرین و استخر و مسابقه خوب را داشته باشد. البته کارها در حال انجام است، اما زمان می‌برد.

سرمربی مس در مورد دیدار با استقلال در هفته آینده تاکید کرد: با صدرنشین لیگ بازی داریم، آنهاتیم خیلی خوبی هستند و مسابقه سختی را پیش رو داریم. باید ابتدا خودمان را خوب ریکاوری کنیم و بعدا آماده مسابقه شویم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید