کیفیت لیگ کشتی فرنگی بیشتر از گذشته بود

0
47

به گزارش وانانیوز، 

حمید سوریان که از نزدیک شاهد رقابت‌های نیمه‌نهایی لیگ برتر فرنگی بود، در مورد رقابت‌های لیگ امسال، گفت: خیلی از کشتی‌گیران جوان و باانگیزه در این دوره لیگ شرکت کردند و حالا مسابقات به ایستگاه آخرش رسیده و بعدازظهر امروز (۱۶ آذر) دیدار پایانی برگزار می‌شود تا قهرمان مشخص شود. روز جمعه نیز مرحله پایانی لیگ برتر آزاد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در لیگ امسال شاهد رقابت‌های نزدیکی بودیم. احساس می‌کنم این دوره مسابقات لیگ، از کیفیت بالاتری نسبت به سال‌های گذشته‌اش برخوردار بود. با توجه به اینکه در دو سال اخیر ما لیگ را در شرایط کرونایی برگزار کردیم قطعا در آینده کیفیت مسابقات بهتر هم می‌شود.

دارنده ۷ مدال طلای کشتی فرنگی جهان و المپیک با اشاره به نتایج این رشته خاطرنشان کرد: کشتی فرنگی در سال‌های اخیر نتایج خوبی به دست آورده، ما در المپیک با محمدرضا گرایی طلایی شدیم و نتیجه قابل قبولی گرفتیم. در جهانی نروژ هم نتایجی که کسب شد خوب بود و امیدوار هستیم این روند ادامه داشته و به زودی در هر دو رشته آزاد و فرنگی روی سکوی اولی دنیا قرار بگیریم.

سوریان در مورد برنامه فدراسیون کشتی برای حضور در جهانی ۲۰۲۲ و بازی های آسیایی که در فاصله بسیار کم با هم برگزار می‌شود، گفت: این شرایط برای تمام کشورها هست و با توجه به فاصله کم دو رقابت می‌بایست تدبیری اندیشیده شود که ما دو تیم ساخته و پرداخته برای هر دو رقابت داشته باشیم چون هم جهانی و هم بازی‌های آسیایی برای ما حائز اهمیت هستند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید