گراپی‌شه:از برتری برابر پرتغال راضی هستم/ بازیکنانم با ایمان و اعتماد به نفس برابر قطر حاضر می شوند

0
21

به گزارش وانانیوز، 

 “آنتونیو گرا پی‌شه” پس از برتری برابر پرتغال در دومین دیدار تیم ملی کشورمان در دور دوم مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی جهان، اظهار داشت: تیم ملی هندبال ساحلی ایران در مسیر پیشرفت است و در جریان مسابقات قهرمانی جهان نیز در هر بازی بهتر شدیم. این رقابت‌ها تجربه بزرگی برای اکثر بازیکنان ما است و آنها هنوز جای پیشرفت بیشتری دارند.

وی در ادامه افزود: از این اتفاق و برتری برابر تیم پرتغال راضی هستم و باید بگویم برنده واقعی چیزی جز بازیکنان و شایستگی‌های آنها نیستند.

سرمربی تیم هندبال ساحلی کشورمان تاکید کرد: زمانی که در دیدار برابر پرتغال به ضربات تن‌به‌تن رسیدیم این نشان می‌دهد که تمرینات سخت بازیکنان و همچنین حمایت‌های اسپانسر فدراسیون هندبال و تک تک بازیکنان و مربیان سازنده آنها در مجموع به نتیجه رسیده است.

وی در خصوص رقبای ایران در این مسابقات گفت: همه رقبای ما تیم‌های سرسختی هستند و سال‌های زیادی است که در رقابت‌های جهانی حاضر بودند و پیروزی‌های زیادی کسب کردند.

آنتونیو در خصوص دیدار بعدی ایران که فردا برابر قطر برگزار می‌شود، یادآوری کرد: سرمربی نمی‌تواند از قبل چیزی را پیش‌بینی کند اما این موضوع را مطمئن هستم که بازیکنانم با قلب خود، ایمان و اعتماد به نفس به میدان می‌روند تا بهترین نتیجه را به دست آورند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید