گریه مدافع منچستریونایتد سوژه رسانه‌ها شد‌

0
187

به گزارش وانانیوز، 

دوشنبه شب در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در اولدترافورد مقابل ولورهمپتون تن به شکست داد تا موجی از انتقادات علیه سبک بازی تیم و اندیشه‌های رانگنیک شکل گیرد. 

منچستریونایتد با تاکتیک ۲-۲-۲-۴ وارد مسابقه شد و در خط تدافعی یک مدافع دیگر به میدان رفت. «فیل جونز» که از زمستان ۹۸ نتوانسته بود در ترکیب شیاطین سرخ قرار بگیرد مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفت. 

مدافع منچستریونایتد پس از ۲ سال و ۷۰۷ روز به ترکیب رسید ولی باز هم نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. با این حال در پایان مسابقه و با اینکه تیم شکست خورده بود، مورد تشویق هواداران حاضر در اولدترافورد قرار گرفت و همین اتفاق باعث شد تا جونز احساساتی شود، او بعد از این اتفاق با گریه پاسخ محبت هواداران تیمش را داد.

جونز یکی از معدود بازیکنان منچستریونایتد است که در دوران فرگوسن نیز برای این تیم بازی کرده و از سال ۲۰۱۱ در ترکیب این تیم قرار دارد. در سالهای گذشته به دلیل افت و خیز عملکرد او، انتقاداتی علیه این بازیکن صورت گرفت ولی مدافع انگلیسی در جمع شیاطین سرخ باقی ماند و برای رسیدن به ترکیب تلاشش را بیشتر کرد. حالا باید دید او از نظر رانگنیک چه عملکردی دارد و آیا می‌تواند رقابتی بزرگ با «هری مگوایر» و ««رافائل واران» برای رسیدن به ترکیب اصلی ایجاد کند یا خیر؟

 

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید