گزینه پرسپولیس دقیقه ۹۰ پشیمان شد/ درویش سراغ جایگزین بعدی رفت

0
112

به گزارش وانانیوز، 

در همین سه هفته اخیر چند دستیار اروپایی مورد توجه یحیی گل محمدی قرار گرفته اند. همین طور که اولین بار خبر دادیم، وسواس زیاد یحیی در جذب دستیار اول خود باعث شد تا در همان آغاز کار دو گزینه خوب را از دست بدهد (گزینه یحیی گل محمدی سرمربی یک تیم کویتی شد) و در ادامه راه نیز نفرات دیگری مورد نظر او قرار گرفتند. او چندی قبل یک دستیار را درنهایت به باشگاه معرفی کرد اما چند روز بعد و درحالی که باشگاه مذاکرات خود را با این مربی آغاز کرده بود، از درویش خواست تا دست نگه دارد چرا که گزینه بهتری پیدا کرده است. همین موضوع باعث شد تا روند مذاکرات با یکی از چهره های مورد نظر سرمربی تیم با نظر خود یحیی متوقف شود.

در ادامه همین چند روز قبل او یک دستیار انگلیسی را به باشگاه معرفی کرد که باشگاه توافقات خوبی با این مربی انجام داد و در حالی که به نظر می رسید این مربی طی چند روز آینده وارد تهران شود، ظهر دیروز با ارسال ایمیلی، رسما از باشگاه پرسپولیس بابت حضور نیافتن در ایران عذرخواهی کرد و مدعی شد به واسطه مشکلات سیاسی که وجود دارد او ترجیح می دهد در کشور دیگری کار خود را دنبال کند.

همین موضوع کافی بود تا عملا حضور مربی انگلیسی در ایران منتفی شود. درویش بلافاصله این موضوع را با یحیی گل محمدی در میان گذاشت و یحیی نیز مربی دیگری را به باشگاه معرفی کرد. از آخرین ساعات شب قبل مذاکرات با مربی جدیدی که سرمربی پرسپولیس به باشگاه معرفی کرده آغاز شده و آخرین خبرها حکایت از آن دارد که تا به این جای کار روند مذاکرات مثبت بوده و اگر این مربی نیز مثل مربی انگلیسی از حضور در ایران پشیمان نشود، مراحل انتقال او تا پایان هفته آینده انجام خواهد شد.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید