گفتار و رفتار سردار سلیمانی را الگوی خود سازیم

0
149گفتار و رفتار سردار سلیمانی را الگوی خود سازیم

ایلام-استاندار ایلام با اشاره به اینکه گفتار و رفتار سردار سلیمانی را الگوی خود سازیم، گفت: آنچه که امروز باعث محبوبیب سردار دل ها شده افق دید بلند بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام روز دوشنبه در دیدار رئیس و اعضای هسته گزینش استان ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: آنچه که امروز باعث شده این سردار عزیز محبوب دل‌ها شود علاوه بر تواضع، تقوا، پرهیزگاری، افق دید بلند وی بود که فارغ از هر رنگ و جناحی منافع ملی را در نظر داشت و حامی و مدافعی سرسخت برای کل ملت ایران و آزادگان جهان بود.

وی در ادامه ضمن تبریک هفته گزینش از تلاش و زحمات هسته گزینش استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: باید امروز گفتار، منش و رفتار سردار سلیمانی الگوی همه ما باشد.

وی افزود: بایست با دوری از برخی تنگ نظری‌ها که مانع ورود افراد سالم، و با استعداد به سیستم می‌شود، دنبال جذب حداکثری افراد باشیم.

سلیمانی دشتکی در ادامه با تاکید بر این مهم که بایست خارج از دایره جناحی و گروهی اخلاص، ایمان، اخلاق انسانی و توانمندی افراد را در گزینش مد نظر داشت، تصریح نمود: بایست با کنار گذاشتن برخی تنگ نظری‌های قومی و قبیله‌ای و فکری بیشتر به دنبال نقاط قوت افراد باشیم.

وی در ادامه خواستار شد که با سعه صدر نباید گذاشت حق کسی پایمال شود، افزود: بایست داوری به عدالت باشد تا هر چیز سر جای خود قرار گیرد و در این مسیر انتظارم دارم افرادی که توانمند هستند و به نظام دلبستگی دارند، کمک کنید به سیستم ورود کنند.منبع خبر : خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید