یامگا مهاجمی ششدانگ و قابل اعتناست

0
95

به گزارش وانانیوز، 

پرویز برومند درباره برتری ۲ بر صفر استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: استقلال هنوز مطابق انتظارات بازی نمی‌کند. یامگا هم برای بازی اول عملکرد خوبی داشت و بازیکنی قابل اعتناست. به نظرم استقلال باید روی خطوط هافبک و دفاع خود بیشتر کار کند تا آنها بتوانند مهاجمان خود را بهتر تغذیه کنند.

وی در مورد دو گل کوین یامگا در نخستین بازی خود با پیراهن استقلال و اینکه این مهاجم توانایی تبدیل شدن به گلزنی قهار چون مامه تیام و شیخ دیاباته را دارد یا خیر، تصریح کرد: او مهاجمی ششدانگ است و اگر سایر بازیکنان بتوانند او را به خوبی تغذیه کنند، باید بگوییم مهاجم بسیار خوبی به استقلال آمده است. به نظرم یامگا می‌تواند حتی بهتر از دیاباته و تیام باشد. امیدوارم استقلال روزی به ثبات شخصیتی گذشته برسد و هواداران هم از عملکرد تیم لذت ببرند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان تازه‌وارد این تیم توانسته‌اند جای بازیکنان جداشده آبی‌پوشان را پُر کنند یا خیر، گفت: هنوز نه. همانطور که مدیریت برای رسیدن به ثبات نیازمند زمان است، بازیکنان جدید هم باید اینقدر در استقلال بازی و تمرین کنند که به پختگی لازم برسند. آنها شانس دارند که هنوز تماشاگری به ورزشگاه نمی‌آید و می‌توانند راحت‌تر بازی کنند.

برومند در مورد رقیب اصلی استقلال برای عنوان قهرمانی لیگ برتر خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم امسال، گل‌گهر سیرجان هم قطب جدیدی خواهد بود که به سه مدعی اصلی لیگ برتر یعنی استقلال، پرسپولیس و سپاهان اضافه می‌شود. چند هفته باید بگذرد تا بتوانیم تیم‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم. با این حال به نظرم سپاهان نسبت به سایر تیم‌ها «تیم‌تر» است.

وی درباره اقدامات مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال از جمله تلاش برای بازپس‌گیری تبلیغات محیطی از سازمان لیگ عنوان کرد: در تخصص من نیست که درباره این مسئله (تبلیغات محیطی) صحبت کنم. آجورلو را یکی از بهترین مدیران و انسان‌هایی می‌دانم که تاکنون دیده‌ام و امیدوارم به ثباتی برسد که به او اطمینان بدهند می‌تواند این بلبشو را در استقلال جمع کند. چنین کاری از آجورلو برمی‌آید و در این برهه زمانی، کسی جز آجورلو نمی‌تواند استقلال را از این نابسامانی نشان بدهد.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید