۶ اشتباه برای پوشش آقایان

0
48

6 اشتباه برای پوشش آقایان

مد همیشه تغییر می‌کند اما سبکی است که می‌ماند. افراد حتی در ظاهر یک فرد کوچکترین جزئیات را متوجه می شوند، به خصوص هنگام ملاقات با آن‌ها برای اولین بار. مد همیشه تغییر می‌کند اما سبکی است که می‌ماند.

تحریریه زندگی آنلاین : مد همیشه تغییر می‌کند اما سبکی است که می‌ماند. افراد حتی در ظاهر یک فرد کوچکترین جزئیات را متوجه می شوند، به خصوص هنگام ملاقات با آن‌ها برای اولین بار. مد همیشه تغییر می‌کند اما سبکی است که می‌ماند. افراد حتی در ظاهر یک فرد کوچکترین جزئیات را متوجه می شوند، به خصوص هنگام ملاقات با آن‌ها برای اولین بار. به عنوان مثال، ۵۲٪ از خانم‌ها گفتند که بسته به کفش‌هایی که می‌پوشند، در مورد شخصیت مرد قضاوت می‌کنند. و کفش‌ها تنها موارد مد نیستند که مردم به آن توجه می‌کنند. البته، هیچ قاعده‌ای جهانی در مورد چگونگی “نگاه خوب” وجود ندارد، اما نکات اساسی وجود دارد که می‌تواند باعث شود مردان با ظاهری جذاب‌تر به نظر  برسند.  بنابراین ما ۱۰ اشتباه لباس پوشیدن آقایان را جمع‌آوری کرده‌ایم که مردان باید بدون اینکه خیلی سخت تلاش کنند برای ظاهری بهتر از آن خودداری کنند.

 بیشتربخوانید:

چند قانون طلایی برای مردانِ خوش‌تیپ

 

 

 

۱- شما پیراهن رسمی و بدون لباس را می‌پوشید.

تمام پیراهن‌های رسمی به خصوص مدل‌های سفید به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که با شلوار کت و شلوار پوشیده می شوند. این بدان معنی است که اگر می‌خواهید شیک به نظر برسید، هرگز نباید چنین پیراهن‌هایی را با شلوار جین یا سایر شلوارهای غیررسمی بپوشید. اگر به دنبال ظاهری بهتر هستید، پیراهن‌های رنگی را با شلوار جین یا کتان انتخاب کنید.

 

۲- شما جوراب نمی‌پوشید.

کفش‌های ساحلی و صندل تنها کفش‌هایی است که می‌توانید بدون خراب کردن کفش‌های خود بدون جوراب بپوشید. پاهای شما در طول روز عرق می‌کند و به کفش می‌رسد، به آن‌ها آسیب می‌رساند و بوی بد ایجاد می‌کند. اگر نمی‌خواهید قسمت بالایی جوراب خود را نشان دهید، کافی است جوراب‌های بدون ساق استفاده کنید. آن‌ها پاهای شما را می‌پوشانند اما نه مچ پا، بنابراین شما قادر خواهید بود بدون داشتن تاول یا بوی بد پا، ظاهر “پابرهنه” را ایجاد کنید.

 

۳-پیراهن شما طول اشتباه است.

یک پیراهن گاه به گاه می‌تواند برای هر مناسبت گزینه خوبی باشد: بسیاری از مردان پیراهن لباس را به عنوان یک گزینه گاه به گاه برای پوشش برخی از مناطق مشکل‌دار بدن انتخاب می‌کنند. اما پیراهن‌های لباس طوری طراحی شده‌اند که باید در آن جمع شوند (به همین دلیل آن‌ها خیلی بلند هستند). بنابراین اگر می‌خواهید ظاهر خود را کمتر رسمی نگه دارید، پیراهن‌های کوتاه‌تری را انتخاب کنید. قانون اصلی این است که پیراهن نباید بیش از مچ دست شما یا پایین‌تر از جیب شلوار شما باشد.

 بیشتر بخوانید:

نحوه ست کردن لباس مردانه با رنگ پوست

 

 

 

۴- هنگام انتخاب کراوات نوع بدنتان را در نظر نمی‌گیرید.

به طور کلی در نظر گرفته می‌شود که کراوات مناسب نباید از ۳.۷۵ اینچ (حدود ۹.۵ سانتی‌متر) بیشتر باشد یا پایین‌تر از سگک کمربند خود باشد. با این وجود، هنگام انتخاب کراوات، توجه به نوع بدنت و لباس‌هایی که می‌خواهید با آن بپوشید نیز ضروری است.  به عنوان مثال، بسیاری از مردان لاغرتر پیوندهایی را انتخاب می‌کنند که از نظر نوع بدن بسیار گسترده هستند. در نتیجه، کل لباس آن‌ها کمی صاف به نظر می‌رسد زیرا آن‌ها کراوات اشتباه را انتخاب کرده‌اند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که کراوات شما نه‌تنها تمام معیارهای رسمی را رعایت می‌کند بلکه به نظر خوب می‌رسد.

 

۵- دکمه‌های پیراهن را بیش از حد باز کنید.

اگرچه بستن تمام دکمه‌های روی پیراهن شما همیشه به نظر نمی‌رسد گزینه خوبی باشد (به‌جز در مواردی که در کار شما اجازه باز گذاشتن دکمه‌ها وجود ندارد)، نشان دادن بیش از حد پوست باعث نمی‌شود این کار را انجام دهید.  در بیشتر موارد، کافی است دکمه‌های ۱ یا ۲ از یقه را باز کنید تا ظاهری شیک‌تر و آرام‌تری داشته باشید. اگر در یک رویداد غیررسمی مانند یک باربیکیو شرکت می‌کنید، می‌توانید از دکمه‌های پایین ۲ در قسمت بالایی پیراهن خود نیز استفاده کنید. به یاد داشته باشید نشان دادن مقدار زیادی از قفسه سینه شما فقط در ساحل مناسب است!

 بیشتر بخوانید:

مدل لباس مجلسی مردانه برای شیک پوش‌ها

 

 

 

۶- شما با لوازم جانبی آن را زیاده‌روی کنید.

بسیاری از آقایان می‌خواهند تمام اکسسوری‌های خود را در یک پوشش ترکیب کنند. این می‌تواند به معنای دستبند، ساعت، کلاه، کراوات، کمربند و یقه‌ی باز باشد که همه به یک‌باره به کار برده می‌شوند. به خاطر داشته باشید که داشتن یک تیپ خوب در مورد توانایی یکپارچه کردن همه جزئیات کوچک بدون ایجاد بار اضافی در ظاهر شماست. بنابراین یک زن و شوهر از اکسسوری، برای برجسته کردن ظاهر و برجسته کردن ویژگی‌های قوی خود استفاده می‌کنند.

منبع : زندگی آنلاینارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید