۶ حقیقت باورنکردنی درباره “آقای سوپراستار” پرطرفدار

0
56

6 حقیقت باورنکردنی درباره "آقای سوپراستار" پرطرفدار

لئوناردو دی کاپریو، سوپراستار جذاب و قدیمی هالیوود، ستاره ای نیست که تنها به خاطر نقش هایش در فیلم ها شناخته شده باشد. او کمک زیادی هم به رفاه مردم و هم به سیاره زمین نیز کرده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو: حقایق قابل توجهی درباره لئوناردو جمع آوری شده که باعث می شود احساس لطیف و حتی مرموزی نسبت به او داشته باشیم.

او با زنانی که کمتر از ۲۵ سال دارند رابطه دارد

در سال های گذشته، لئوناردو با زنان زیبای بسیاری وارد رابطه شد که همه آنها در اوایل دهه بیست سالگی خود بودند. تنها زنی که به فاصله سنی او نزدیک بود، مدل Gisele تا سال ۲۰۰۵ بود. پس از آن، او در ۲۰ سالگی با بار رافائلی در ارتباط بود و سپس با بلیک لایولی که در آن زمان ۲۳ سال داشت وارد رابطه شد.

اگرچه لئو در مورد ترجیحاتش برای روابط خود صحبت نکرده اما معتقد است که پیش بینی ازدواج دشوار است و شما نمی توانید آن را برنامه ریزی کنید. زمانی که وقتش بشود، می شود.

او برای نجات ۲ سگ خود به درون یک دریاچه یخ زده پرید

لئوناردو دو هاسکی به نام جک و جیل دارد که آنها را از غرق شدن نجات داد. در حین فیلمبرداری فیلم نتفلیکس، به بالا نگاه نکن سگ های لئوناردو سر صحنه فیلمبرداری به ملاقات او آمدند. او در طی مصاحبه ای ادعا کرد که یکی از سگ هایش را دیده که به داخل یک دریاچه یخ زده پریده است. او بلافاصله دنبالش می رود تا او را نجات دهد. به محض اینکه او آن سگ را نجات داد، سگ دیگر شروع به لیسیدن همدم حیوانش می کند و همه آنها به دریاچه می افتند.

لئو مردی را که در سفر دریایی به دریا افتاده بود نجات داد

لئوناردو با دوستانش در دریای کارائیب سوار قایق بود که مردی از کشتی به دریا افتاد. احتمال زنده ماندن این مرد زیاد نبود، اما به لطف لئو و اعضای خدمه، او زنده ماند. پس از نجات او، غذا، آب و لباس به او داده شد و سپس در اختیار ناجیان غریق قرار گرفت.

او تقریبا همه را مجنون خود کرده بود

وقتی تایتانیک اکران شد، بسیاری از طرفداران این دوره را به عنوان «لئو مانیا» یا جنون برای لئو می‌نامیدند زیرا زمانی بود که لئوناردو همه جا دیده می‌شد: در مجلات، کمدهای مدرسه، سینماها و به احتمال زیاد در رویای برخی افراد. لئوناردو گفت:«این یک دوره بسیار سورئال و مافوق طبیعی بود. عجیب بود. چند سالی استراحت کردم چون خیلی شدید بود. من نیاز به شارژ و تمرکز مجدد داشتم.»

لئوناردو دوستدار محیط زیست و از کمک های خیریه لذت می برد.

در سال ۱۹۹۸، لئوناردو دیکاپریو بنیادی را برای “حمایت از سازمان ها و ابتکارات اختصاص داده شده برای تضمین آینده ای پایدار برای سیاره ما” ایجاد کرد. او علاقه زیادی به تغییرات آب و هوایی و محیط زیست دارد و حتی یک مستند نیز به نام ساعت یازدهم ساخته است. هدف او گسترش آگاهی عمومی و ارائه راه حل هایی برای نجات سیاره ما به همراه ۵۰ کارشناس مسائل زیست محیطی بود.

لئو از لحاظ عاطفی درگیر فیلم می شود

لئوناردو زمانی که صحبت از یک ژانر خاص، موضوع یا معنای تاریخی آن به میان می‌آید، اعتقادی به انجام آن کار صرفاً به خاطر به پایان رساندن آن ندارد. او فیلمنامه‌ای را می‌خواند، می‌گوید: «وای، من از نظر احساسی درگیر این هستم» و مطابق آن اجرا می‌کند.

او معتقد است که فرهنگ عامه و موضوع به مرور زمان می گذرد و تغییر می کند. بنابراین، برای اینکه یک فیلم خوب از آب دربیاید، باید فیلمنامه به دلش بنشیند.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید