سریال ترکی گودال Çukur چند قسمت است ؟ + زمان پخش قسمت آخر سریال گودال

0
72486

سریال ترکی گودال Çukur چند قسمت است ؟ همچنین زمان پخش قسمت آخر سریال گودال به همراه اطلاعاتی از سریال ترکی گودال در همین مطلب بخوانید. ساخت سریال ترکی چوکور (گودال) از سال ۲۰۱۷ آغاز شده است. این سریال در ۳ فصل پخش می شود. بر طبق آنچه برخی از رسانه های هنری ترکیه منتشر کرده اند احتمال اینکه این سریال در فصل های دیگر نیز ادامه پیدا کند زیاد است.

سریال ترکی گودال Çukur چند قسمت است
سریال ترکی گودال Çukur چند قسمت است

فصل اول سریال ترکی گودال در ۳۳ قسمت، فصل دوم در ۳۴ قسمت و فصل سوم این سریال نیز در ۲۶ قسمت ساخته شده و از شبکه شو تی وی ترکیه پخش شده است.

سریال گودال سریالی محبوب در بین مخاطبان ترکیه ای ست. این سریال قصه نسبتا متفاوتی از دیگر سریال های ترکیه ای دارد. موضوع این سریال تا حدی ملتهب است و مخاطبانی که علاقه به سریال هایی غیر از عاشقانه دارند به طور حتم مخاطب پر و پا قرص این سریال خواهند شد.

خلاصه قصه این سریال درباره خانواده ای مشهور در ترکیه است. کنترل یکی از پردرد سر ترین محله های استانبول یعنی چوقور (گودال) در دست خانواده ی کوچوآ است و مردی به نام ادریس با فرزندانش انجا را اداره می کند.

مهم ترین قانون این خانواده این است که اجازه پخش مصرف مواد مخدر به هیچیک از باندهای قاچاق و خرده پاهای فروشنده مواد را نمی دهند. در این میان گروهی به عنوان رقیب که روی این محله نظر منفی دارند و می خواهند این قانون (توزیع انحصاری مواد مخدر) را بشکنند. این رقابت باعث می شود که نظم حاکم در محله به هم خورده و مبارزه ای بین آنها به وجود بیاید. این رقابت تلفات زیادی داشته و کشته های برجای می گذارد.

در این بین یاماچ با دختری به نام ثنا آشنا می شود که عشق و عاشقی آنها به خاطر انتقام و خانواده کوچوا دچار مشکلاتی می شود…


داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی گودال Çukur + معرفی بازیگران

 


⇐ مطالب بیشتر در لینک های سریال ترکی عاشقانه ، سریال ترکی جدید، سریال ترکیه ای، سریال های در حال پخش ترکیه

برچسب ها

سریال ترکی جدید سریال ترکی چوکور سریال ترکی عاشقانه سریال ترکیه ای سریال های در حال پخش ترکیه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید