آقای سخندان! اگر جایگاه خودت هم با داوری‌ها تغییر می‌کرد این حرف‌ها را می‌زدی؟!

0
66

به گزارش وانانیوز، 

میرمعصوم سهرابی، درباره بحث تبلیغات محیطی و اینکه هنوز این تبلیغات به باشگاه تراکتور واگذار نشده است، اظهار داشت: ما اولین باشگاهی بودیم که این پیشنهاد را به سازمان لیگ دادیم. زمانی که کسی حرفی نمی‌زد، ما پیشنهاد دادیم و مالک باشگاه شخصاً به سازمان لیگ رفت و با بهاروند جلسه برگزار کرد. متأسفانه در آن مقطع تبلیغات محیطی را به ما ندادند.

وی در ادامه افزود: همانطور که می‌دانید شرایط باشگاه ما با تیم‌های دولتی فرق دارد. برخی تیم‌ها به هر نوعی از بودجه دولتی استفاده می‌کنند. در همین زمینه هم قرار است جلسه‌ای در هیئت مدیره برگزار و شرایط را بسنجیم. بعد از آن هم پیشنهادمان را خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور راجع به حضور هواداران در ورزشگاه تصریح کرد: ما آمادگی کامل را در این زمینه داریم. یکی از تیم‌هایی که بیشترین ضرر را از غیبت هواداران دیده است ما، هستیم. فوتبال با هوادار زنده است. یکی از دغدغه‌های اصلی ما هم ورود هواداران به استادیوم بود و اگر ستاد ملی مبارزه با کرونا اجازه دهد و امکانات فراهم شود، آماده میزبانی هستیم. ان‌شاءالله هر چه سریعتر شرایط حضور هواداران فراهم شود.

سهرابی در واکنش به این پرسش که آیا گیت‌ها و امکانات لازم در ورزشگاه یادگار امام (ره) برای حضور هواداران وجود دارد، گفت: بله! گیت و امکانات سخت‌افزاری برای کنترل بلیت در ورزشگاه نصب است. فقط بحث سامانه کنترل واکسن مانده که باید لینک آن از سوی مسئولان در اختیار فدراسیون و در نهایت در اختیار باشگاه قرار بگیرد تا روی سامانه نصب شود. این موضوع هم در اختیار باشگاه نیست و باید مسئولان مربوطه لینک را به ما بدهند.

وی درباره تقویت تیم تراکتور اینکه گفته می‌شد یک مربی کروات جدید قرار است به کادر فنی تراکتور اضافه شود، عنوان کرد: هدف ما این است که به روند تیم کمک کنیم. سولدو یک مربی خارجی است و زمان می‌برد تا تیم را بشناسد و نیازهایش را به ما اعلام کند. ما با هم جلساتی در این زمینه داشتیم و او به ما یک مربی بدنساز معرفی کرد تا به کادر فنی اضافه شود. مکاتباتی با این مربی انجام دادیم و قرار بود روز گذشته به ایران بیاید اما متأسفانه نیامد. ما حتی برای او بلیت هم گرفتیم، اما نمی‌دانیم چرا نیامده است. باید این موضوع را پیگیری کنیم و دلیل آن را متوجه شویم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره معرفی یک بازیکن کروات نیز از سوی سولدو به باشگاه توضیح داد: در حال مکاتبه با این بازیکن هستیم. ما به او شرایط‌مان را اعلام کردیم و او هم به ما شرایطش را گفته است. روی یک مبلغ هم توافق کردیم و آخرین مکاتبه را هم با او داشته‌ایم. فعلاً منتظر جواب نهایی هستیم و باید ببینیم شرایط چه می‌شود.

«گفته می‌شود رضا قوچان‌نژاد نیز به سولدو معرفی شده است.»، سهرابی در واکنش به طرح این موضوع گفت: بله، اما مربی باید بازیکن را تأیید کند. قوچان‌نژاد یک بازیکن بین‌المللی است و خوشبختانه پیش از این نیز بازیکنان بین‌المللی دیگر مثل شجاعی، دژاگه و حاج‌صفی سابقه بازی در تراکتور را داشتند. چند روزی است ما فیلم‌های بازی قوچان‌نژاد را به سولدو داده‌ایم و باید با او صحبت کنم و ببینم نظرش درباره این بازیکن چیست.

وی درباره اعتراض شدید باشگاه تراکتور به قضاوت داوران در دیدار این تیم مقابل آلومینیوم اراک و مس رفسنجان در هفته‌های هشتم و نهم توضیح داد: سه هفته است که تیم ما از داوری لطمه می‌بیند. بیشترین ضرر را دیده‌ایم، هفته گذشته شب قبل از بازی داور را تغییر دادند و دیدید که گل سالم ما را قبول نکردند. در این زمینه با کامرانی‌فر هم صحبت کردم. متأسفانه به یک تیم خاص که نمی‌خواهم اسمش را بیاورم چند هفته‌ای است که محبت می‌شود! حالا به عمد یا غیرعمد را نمی‌دانم. هفته قبل خطا بیرون محوطه را برای آنها پنالتی گرفته‌اند.

مدیرعامل تراکتور یادآور شد: وظیفه من بود که این را به اطلاع کامرانی‌فر برسانم. قبل از بازی هم با او صحبت کردم و قرار بود به ورزشگاه بیاید، اما نمی‌دانم چرا نیامد. در جریان بازی با مس یک پنالتی بی‌مورد علیه ما گرفتند و بازیکن حریف هم باید اخراج می‌شد که این اتفاق نیفتاد. بعد هم آقای سخندان مصاحبه می‌کند و می‌گوید اشتباهات داوری ادامه خواهد داشت، چرا باید اینطور باشد؟ آقای سخندان! اگر داوری‌ها جایگاه تو را هم بالا و پایین می‌برد باز هم این حرف را می‌زدی؟ اگر با ضعف داوری‌ها به عملکرد تو نمره می‌دادند راضی بودی این اشتباهات انجام شود؟ ما هم قبول داریم اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است، اما این درست نیست که آقایان دست پیش را بگیرند! ما با ضعف داوری دو هفته است که شکست خوردیم. تیم من به جای اینکه الان پنجم جدول باشد، دوازدهم است. ما مستندات‌مان را مکتوب به فدراسیون فرستادیم.

سهرابی تصریح کرد: ما تنها باشگاهی بودیم که از عدم حضور هواداران‌مان ضرر دیدیم، اگر هوادار در ورزشگاه بود داوران این اشتباهات را انجام می‌دادند؟ تراکتور بیشترین ضرر را از نبود هوادار و داوری‌ها دیده است، ولی نباید اینطور باشد که یک تیم خاص از داوری‌ها منفعت ببرد. آیا پنالتی هفته قبل این تیم داخل محوطه جریمه بود؟ یکی از مسائل مهم برای پیشرفت فوتبال یک کشور، داوری‌ است. از سازمان لیگ و کامرانی‌فر می‌خواهم به این مسائل رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید