تاج چه تاجی بر سر فوتبال ایران گذاشته است

0
41

به گزارش وانانیوز، 

ناصر ابراهیمی درباره حواشی قرارداد مارک ویلموتس، اظهار داشت: مهدی تاج این قرارداد بد را امضاء کرد اما بار دیگر خودش برای انتخابات فدراسیون ثبت نام کرده است. او چه تاجی بر سر فوتبال ما گذاشته است که می‌خواهد بار دیگر به فوتبال بازگردد. او و علی کفاشیان در دوره ریاست خود کار خاصی برای فوتبال ما نکردند و این چنین بدهی‌هایی را به بار آوردند. الان هم برای جلوگیری از عواقب احتمالی باید مبلغ سنگینی را به ویلموتس پرداخت کنیم زیرا دیگر نمی‌توان با هدیه دادن به فیفا و AFC کاری انجام داد.

وی افزود: قرارداد ویلموتس بزرگ‌ترین ضرر تاریخ فوتبال ایران است. در جلسه‌ای حضوری به علی کفاشیان گفتم تمام کارهایی که در فوتبال انجام دادید، اشتباه است. این موضوع شوخی‌بردار نیست و هرچه زمان بگذرد هم جریمه مربوط به پرداخت نشدن قرارداد ویلموتس بیشتر می‌شود. تاج، سلطانی‌فر، اعضای هیات رئیسه سابق فدراسیون و مدیربرنامه‌ای که این مربی را به ایران آورد، مقصر هستند و باید زیر سوال بروند. باید دلیل عقد چنین قراردادی مشخص شود و هیچکس نباید برای پنهان شدن دنبال سوراخ موش باشد. یا اینکه بخواهند موضوع را گردن همدیگر بیندازند، چیزی حل نمی‌شود.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: فقط باید بابت این بلایی که سر فوتبال ما آمد و ناشی از برنامه ریزی اشتباه بود، تاسف خورد. اکنون هم رئیس فدراسیون نداریم و میرشاد ماجدی به عنوان یک فرد فوتبالی که سابقه حضور در فوتسال را دارد و تحصلیکرده است سرپرستی فدراسیون را به عهده گرفته اما او نیز اختیار آنچنانی ندارد. در غیر این صورت اگر اختیار داشت و وضعیت مالی فدراسیون هم مناسب بود، می‌توانست فدراسیون را بهتر اداره کند.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید