دلبری بازیکن سابق پرسپولیس از هوادارها: مثل آب خوردن استقلال را می‌بریم!

0
65

فرناندو گابریل از هواداران پرسپولیس دلبری کرد.

فرناندو گابریل یکی از خارجی‌های خوبی بود که در لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان رفت.

به گزارش وقت صبح، این‌هافبک تکنیکی و خوش استایل که در لیگ چهاردهم برای پرسپولیس بازی می‌کرد، خیلی زود نزد هواداران پرسپولیس محبوب شد ولی در پایان همان فصل توسط برانکو که به تازگی هدایت پرسپولیس را در دست گرفته بود، از این تیم کنار گذاشته شد.

با وجود اینکه گابریل مدت کوتاهی در پرسپولیس حضور داشت، علاقه زیادی به این تیم دارد و می‌گوید همه بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کند و منتظر یک فرصت برای بازگشت است.

گزیده مصاحبه خبرورزشی با این هافبک برزیلی سابق پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

* تو فقط یک نیم فصل در پرسپولیس بازی کردی، ولی هرموقع صحبت از این تیم می‌شود، با هیجان زیادی در موردش حرف می‌زنی و همواره از علاقه خود برای بازگشت به پرسپولیس گفتی. دلیل این موضوع چیست؟

دلیلش علاقه زیاد من به پرسپولیس و هوادارانش است. بعد از جدایی از پرسپولیس چند تیم عوض کردم ولی حال و هوای آن را نداشت. خاطرات پرسپولیس را همیشه در ذهن خودم مرور می‌کنم و این تیم در قلب من جای دارد.

چه خودم و چه همسرم زندگی در تهران را دوست داشتیم. برای ما شهری خوب و پر از خاطره بود. در این چند سال هم نتایج پرسپولیس و قهرمانی‌ها را دنبال می‌کردم و بابت آن‌ها هم خیلی خوشحال بودم.

فصل قبل هم مثل هواداران از اینکه تیم نتوانست قهرمان شود، ناراحت شدم. واقعیت این است که وقتی در جایی مثل پرسپولیس بازی می‌کنید سخت است که دیگر آن را فراموش کنید.

هواداران پرسپولیس هم هنوز به من لطف دارند. پیام‌های محبت‌آمیز می‌دهند. انگار هنوز بازیکن پرسپولیس هستم و این برای من جالب است و باعث شده تا این ارتباط عاطفی را حفظ کنیم.

من عاشق پرسپولیس و هوادارانش هستم و بزرگترین آرزوی فوتبالی من بازگشت به این تیم است. قطعا تا روزی که فوتبال بازی کنم، منتظر پیشنهاد پرسپولیس می‌مانم و دلم می‌خواهد در پرسپولیس به فوتبالم پایان دهم.

فرناندو گابریل از هواداران پرسپولیس دلبری کرده است.

* نکته جالب در خصوص تو این است که هنوز هم با هواداران پرسپولیس در ارتباط هستی. در این مورد صحبت کن.

علاقه من به هواداران و آن‌ها به من مشخص و کاملا دوطرفه است. من خیلی وقت‌ها با هواداران در صفحه شخصی‌ام در اینستاگرام صحبت می‌کنم.

* به نظرت پرسپولیس می‌تواند در این فصل قهرمان شود؟

قطعا قهرمان می‌شود. پرسپولیس بهترین تیم ایران است و مدعی اصلی قهرمانی به حساب می‌آید. پرسپولیس چیزی برای قهرمانی کم ندارد و در پایان فصل جام قهرمانی را از استقلال پس خواهد گرفت.

* خیلی‌ها معتقدند که پرسپولیس و استقلال مدعیان جدی قهرمانی هستند و دربی در سرنوشت قهرمانی تاثیرگذار است. نظرت در این رابطه چیست؟

بله دربی خیلی مهم است و قطعا ۳ امتیاز آن بازی برای قهرمانی خیلی تاثیرگذار خواهد بود.

با این حال من فکر نمی‌کنم استقلال رقیب جدی برای پرسپولیس در راه قهرمانی باشد و تیم محبوب من به راحتی آب خوردن و پرگل دربی را خواهد برد. پیشبینی من از دربی برد ۳ بر صفر پرسپولیس است.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید