ویدئو/ ازدحام مردم در مراسم عزاداری امام حسین (ع) برای دیدن گلزار!

0
80

مردم در مراسم عزاداری امام حسین (ع) برای دیدن گلزار جمع شدند.

ویدئویی تاسف‌آور از تجمع مردم برای دیدن محمدرضا گلزار در مراسم عزاداری منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، نکته جالب توجه این که احمد ایراندوست مشهور به غول برره نیز به عنوان بادیگارد در کنار گلزار حضور دارد.

 

نذری اربعین یا شوء تبلیغاتی محمدرضا گلزار؟!

مشرق نوشت: ویدئویی تبلیغاتی از «محمدرضاگلزار» در فضای مجازی منتشر شد. ویدئویی که کاملا تدوین شده است و شامل برداشت‌هایی از تلاش گلزار و گروهی تبلیغاتی با تجهیزات کامل چند دوربین و یک تدوین حرفه‌ای برای ادای نذری است.

خیلی از چهره‌های مشهور در مناسبت‌های مختلف مذهبی حضور چشمگیری دارند اما دوربین همراهی‌شان نمی‌کند و فیلم تدوین شده‌ای با حضور هوادارانشان در فضای منتشر نمی‌کنند.

ضمن اینکه در ویدئوی منتشر شده و فیلم‌های مردمی (با موبایل گرفته)، آنچه مشهود بود و صدایی که به گوش می‌رسید جیغ‌های بنفش هواداران (ساختگی یا واقعی) محمدرضا گلزار بود و در پایان فیلم پسر کوچکی عکس گلزار را روی تی‌شرت خود چاپ کرده و رو به دیوار آنرا نشان می‌دهد تا عشق خود را به رضا گلزار اثبات کند و در پس زمینه خبری از اربعین نیست.

با هر جمع‌بندی ویدئوی رضا گلزار یک شوء تبلیغاتی در راستای اظهارنظرهای متداولی است که رایج شده و می‌گویند رضا گلزار مایه‌های انقلابی خوبی دارد و یحتمل شوء نذری اربعین در همان راستا فراهم آوری شده تا پرطرفدار بودن و نذری دادن به اضافه یک فیلمبرداری سوپرحرفه‌ای، تبلیغات خوبی برای فعالیت‌های «آقا رضا» در ادامه کنسرت، برنامه تلویزیونی، سینما و سریال‌های شبکه نمایش خانگی باشد.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید