مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا: رونالدو باید فوتبال را کنار بگذارد!

0
44

مهاجم اسبق ایتالیایی انتقادات تندی علیه رونالدو و پائولو دیبالا مطرح کرد.

زبان تند آنتونیو کاسانو بار دیگر خبر ساز شد!

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ پس از حواشی گسترده ای که پیرامون کریستیانو رونالدو و درخواست های او برای جدایی از منچستریونایتد در تابستان وجود داشت، این بازیکن فصل جدید را به شکلی فاجعه بار آغاز کرده و تنها یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی در لیگ اروپا به ثمر رسانده است. رونالدو امیدوار بود روند ناکامی‌هایش را در بازی های تیم ملی پرتغال به پایان برساند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه عملکرد او در بازی برابر اسپانیا شبیه هیزمی بود که به آتش انتقادات از او انداخته می شود. آنتونیو کاسانو مهاجم سابق فوتبال ایتالیا که این روزها به عنوان کارشناس در شبکه های تلویزیونی حاضر می شود، به رونالدو توصیه کرد از دنیای فوتبال خداحافظی کند:

رونالدو همه چیز را برد و همه ی جام ها را بالای سر برد، او یک پدیده بود اما دیگر کافی است. او باید فوتبال را کنار بگذارد یا نیمکت نشینی را تحمل کند. 

کاسانو از انتقادات خود پائولو دیبالا را هم بی نصیب نگذاشت:

 اگر در ۲۹ سالگی بازیکن بزرگی بودی، یوونتوس تو را رها نمی کرد. تیم های برتر اروپا حتی او را در حد نیمکتشان هم نمی دانستند. اینتر میلان به جذب او فکر کرد اما در نهایت لوکاکو را به خدمت گرفت و به دیبالا گفت به خانه برود! با تمام احترامی که برای دیبالا قائلم، او برای پول به رم رفت.

منبع : شایا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید